Ana içeriğe atla

S

 

YENİ YIL VE SÖMESTİR TATİLİNİN NEŞESİ CAPACITY’DE KATLANIYOR!

17.01.2020 - 14:40

Hafta sonu eşsiz etkinlikleri ve yarıyıl tatili boyunca her gün fark yaratacak birbirinden keyifli atölyeleriyle CapacIty’de ocak ayı programı kaçmaz!
 

2020 yılına güzel dileklerle başlayan Capacity AVM, bu yıl da 200’ü aşkın seçkin markasıyla yine göz kamaştırırken, etkinlik ve atölyeleriyle eğlenceli anlara sahne olacak, ferah ve sıcak atmosferiyle de keyifli alışveriş deneyimi sunmaya devam edecek.

SÖMESTİR BOYUNCA HER GÜN CAPACITY’DE EĞLENCE!
Bu ay Capacity’de sizleri oldukça eğlenceli, yaratıcı ve eğitici bir program bekliyor.  Akıl ve zekâ oyunları ile başlayacak hafta sonu atölyelerinde, eğitici Akıllı Harfler ve Sayılar Atölyesi, Süper Bilim Dedektifleri ile Eğlenceli Bilim gibi renkli ve heyecanlı aktiviteler düzenlenecek. 
Çocukların, sömestir tatili boyunca her gün 14.00-18.00 saatleri arası katılabileceği yaratıcı tasarım atölyelerinde ise hem el becerileri hem de hayal güçleri gelişecek. Keyifli bir projelendirme süreci yaşayacak çocuklar, canlı ve dinamik bir program ile birlikte sosyalleşecekler.
Capacity’nin, yeni yıl kampanyası, ocak ayında da tüm hızıyla devam ediyor. Büyük bir ilgiyle takip edilen kampanyaya 16 Şubat 2020 tarihine kadar katılabilir, muhteşem Mercedes-Benz otomobillerden birini kazanabilirsiniz. Yeni yılda alışveriş ve eğlence keyfini Capacity’de yaşayın!
 

GGG

Yukarı