Ana içeriğe atla

S

 

YENİ YIL EĞLENCESİ İZMİR PARK’TA

21.12.2018 - 15:08

Yeni yılın yavaş yavaş yaklaştığı şu günlerde İzmir Park Alışveriş Merkezi ziyaretçileri için alışveriş keyfini daha da renklendirecek birbirinden eğlenceli etkinlikler ve kampanyalar hazırladı.

İzmir Park Alışveriş Merkezi misafirlerini birbirinden eğlenceli 2019 etkinliklerine davet ediyor. Yeni yılı yeni umutlarla karşılamak isteyen tüm ziyaretçilerine kazançlı alışverişin kapılarını açacak olan İzmir Park aynı zamanda yeni yıl alışveriş heyecanını sürprizlerle dolu etkinliklerle birleştirecek.

22-30 Aralık tarihleri arası İzmir Park ziyaretçilerini alışveriş merkezi girişinde Noel Baba karşılayacak. Misafirlerle fotoğraf çektirecek olan Noel Baba çocuklara sürpriz hediyeler dağıtacak. 23 Aralık’ta Noel Baba Bandosu’nun performansıyla renklenecek olan İzmir Park’ta eğlence dolu dakikalar yaşanacak. İzmir Park’ta gerçekleşecek canlı heykel gösterileri de çok konuşulacak. 29 Aralık’ta Noel Ağacı ve Yeni Yıl Maskotu Canlı Heykel Gösterisi izleyenleri büyüleyecek. “Yeni yılda bizleri neler bekliyor?” sorusunun yanıtını ise bu sene ünlü astrolog Hande Kazanova verecek. 30 Aralık’ta sevenleriyle İzmir Park’ta buluşacak olan Kazanova, 2019’da hangi burçların daha şanslı olduğu anlatacak, merak edilen soruları yanıtlayacak.

Yeni Yıl Hediyeniz İzmir Park’tan!

Yeni yıl alışverişini İzmir Park’tan yapanlar evlerine hediyelerle dönecek. Aynı günde toplamda 150 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçiler “Çarkı Çevir, Hediyeyi Kap” etkinliğine katılarak alışveriş keyfi ve eğlenceyi aynı anda yaşayacak. Mutfak eşyalarından, aksesuarlara alışveriş çeklerinden sinema biletlerine kadar birçok hediye kazanma fırsatı yakalayacak olan misafirler 24 Aralık’tan itibaren kampanyaya katılabilecekler.

Trio Müzik Dinletileri, Noel Anne-Noel Baba Animatör Gösterileri, yeni yıl temalı söyleşileri ve daha birçok sürpriz ile İzmir Park, yeni yılı coşku dolu bir merhaba ile karşılamaya hazırlanırken tüm  ziyaretçilerini de bu mutluluğu paylaşmaya davet ediyor.

GGG

Yukarı