Ana içeriğe atla

S

 

Westpark Outlet’ten yaza yakışır bayram hediyeleri!

04.06.2018 - 16:09

Tankar Gayrimenkul Yatırım tarafından hayata geçirilen, yönetim ve kiralamasını JLL Türkiye’nin üstlendiği, bünyesinde çok sayıda yerli ve yabancı markayı barındıran, İzmir’e yepyeni bir soluk getiren Ege’nin Mega Outlet projesi Westpark Outlet bayram öncesinde ziyaretçileri mutlu edecek bir kampanya ile yaza merhaba dedi!

Havlu ve Peştemal Hediyesi Westpark’ta!

04-14 Haziran 2018 tarihleri arasında ziyaretçilerin Westpark Outlet bünyesinde bulunan tüm mağaza ve kiosklarından gün içinde yapacakları toplamda 150 TL ve üzeri alışverişlerinde plaj çantası ve peştamal hediye edilecek.

Açıldığı günden bugüne ziyaretçilerin uğrak noktası haline gelen Westpark Outlet okulların kapanmasına az bir zaman kala, bayram ile tatili birleştirecek olan alışveriş severlerin yüzünü güldürecek. Ziyaretçiler yaptıkları alışverişlerin fiş veya faturalarını danışma noktasından kaydettirerek plaj çantası ve peştamal hediyelerine anında kavuşabilecekler.

Son yılların gözde tatil ürünü olan, kuruması kolay, çantada yer kaplamayan rengârenk peştemaller ve jüt ipinden üretilmiş trend plaj çantası ile ziyaretçilerin tatile çıkmadan önceki son adresi Westpark Outlet olacak.

Vakko Outlet, Boyner Outlet, Derimod Depo, Desa, Defacto, LCWaikiki, Praktiker gibi perakende sektörüne yön veren markaları da bünyesinde bulunduran Westpark Outlet, yakın zamanda faaliyete geçecek çocuk oyun alanı Funny Valley, Avşar Sinemaları ve Ege’nin ilk ve tek dev akvaryumu Funtastic Akvaryum’ u da bünyesine katacak.

n

Yukarı