Ana içeriğe atla

S

 

VENEZIA MEGA OUTLET’TE SÜRPRİZLERLE DOLU BİR GÜN GEÇTİ

17.02.2020 - 15:09

Venezia Mega Outlet, hazırladığı sürprizlerle dolu program ile 15 Şubat’ta ziyaretçilerini hediye yağmuruna tuttu!

Dünyaca ünlü markaların outlet mağazalarını İstanbul’un Avrupa Yakası’na taşıyan Venezia Mega Outlet indirimli alışverişin yanı sıra İtalyan mimarisi, gondol turları yapılan kanalları ve yeme içme alanlarıyla da zengin bir deneyim sunuyor. Her yaştan ziyaretçisini düşünerek yıl boyu farklı konseptlerde etkinlikler düzenleyen Venezia Mega Outlet, 15 Şubat günü eğlencenin, hafta boyunca indirimin keyfine varmak için herkesi Çarşı Pazar’a davet etti!

Seda Çelik Ataç, Elif Tokatlıoğlu, Eylem Arslan, Leyla Tonya, Özlem Şen’in de aralarında bulunduğu 100 bin üzerinde takipçisi bulunan 45 sosyal medya fenomeni sevenleriyle buluşup doyasıya fotoğraf çektirdi. Etkinlik gününde, “hassasanne” blogu ile tanınan ve Hassas Anne kitabının yazarı Ece Kumkale ve ‘’İyi Şeyler Birdenbire Olur’’ isimli kitabın yazarı Ayşen Bozkuş da imza günü düzenledi.

Çarşı Pazar esnafının birbirinden güzel ürünleri ekstra indirimlerle ziyaretçiyle buluşturduğu etkinlikte kitaptan, tatile birçok sürpriz hediye firmalar tarafından misafirlere sunuldu.

GGG

Yukarı