Ana içeriğe atla

S

 

VENEZIA MEGA OUTLET’TE KİTAPSEVERLERE İNDİRİMLİ FESTİVAL

29.01.2019 - 11:50

Dünyaca ünlü markaların outlet mağazalarını İstanbul’un Avrupa Yakası’na taşıyan Venezia Mega Outlet, birbirinden ünlü yazarların imza günleri ve onlarca yayınevinin yer aldığı indirimli kitap festivaline ev sahipliği yapıyor.

İtalyan mimarisinin en güzel örneği Venedik konseptiyle tasarlanan Venezia Mega Outlet, 30 Ocak – 10 şubat tarihleri arasında, aralarında Nilgün Bodur, Kahraman Tazeoğlu, Cansu Canan Özgen gibi ünlü yazarların imza günlerinin düzenleneceği ve yaklaşık 50 yayınevinin katıldığı indirimli kitap günleri başlıyor.

“Sen Gittin ya Ben Çok Güzelleştim” isimli kitabı ile bir kadının güçlü kalması ve kendi ayaklarının üzerinde durmasının hikayesini anlatan  Nilgün Bodur, 2 Şubat Cumartesi günü İndirimli Kitap Festivali kapsamında Venezia Mega Outlet’te olacak. Sosyal medya üzerinde yüz binlerce takipçisi bulunan Nilgün Bodur sevenleri ile sohbet ederken yeni kitabını da imzalayacak.

Romantik şiirleri ve romanlarıyla tanınan radyo programcısı Kahraman Tazeoğlu 6 Şubat Çarşamba günü İndirimli Kitap Festivali’nde sevenleri ile buluşmaya hazırlanıyor. 2001 yılında çıkardığı ilk kitabı “ Seni İçimden Terk Ediyorum”dan bu yana birçok kitap kaleme alan Tazeoğlu, son kitabı “Yaralı” nın imza gününü Venezia Mega Outlet’te gerçekleştirecek.

"Türklerin Serüveni" isimli yeni kitabında Türkiye’nin çok önemli tarihçileriyle çalışan Cansu Canan Özgen, Orta Asya’nın bozkırlarından Avrupa’nın kapılarına, Hunlar’dan Osmanlı’ya, Fatih’ten Atatürk’e Türk tarihinin önemli çağları, imparatorlukları ve komutanlarının tek tek anlatıyor. 9 Şubat Cumartesi günü İndirimli Kitap Günleri’nde tarihseverlerle buluşacak olan Özgen, kitabını imzalayacak.

GGG

Yukarı