Ana içeriğe atla

S

 

Şubat ayında aşk Capacity’i sarıyor

12.02.2019 - 14:41

Etkinlikleriyle fark yaratan Capacity AVM, şubat ayında da yepyeni aktiviteleriyle misafirlerini şımartmaya devam edecek.

Sevgililer Günü’ne özel dekorlarıyla ruhunuza iyi gelecek atmosferin tek adresi Capacity’de, aşk yüzünüzü güldürecek. 9-10 Şubat tarihlerinde Capacity’de kurulacak fotoğraf çekim kabini ile benzersiz aşkınızı, sonsuza dek saklayacağınız ‘ölümsüz bir anı’ sizin olacak.

Bu ay da dopdolu etkinlikler düzenleyen Capacity’de, 4-10 Şubat tarihlerinde İstanbul Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Derneği (İFSAK) Fotoğraf Sergisi gerçekleşiyor. 14 Şubat tarihinde bebeklerin neşe dolu hallerine tanık olacağınız, Zeynep Gözübüyük ile Anne&Bebek Yogası etkinliğini de sakın kaçırmayın.

22 Şubat tarihinde muhteşem bir organizasyonla düzenlenecek çekiliş töreni ile, “Yeni Yıl Kampanyası”nda 3 adet BMW 4.18i Gran Coupe model otomobiller sahiplerini bulacak. Her ay olduğu gibi bu ay da eğitici ve yaratıcı atölye çalışmalarına devam eden Capacity’de, “Akıl ve Zekâ Oyunları”nın yanı sıra çocuklara özel düzenlenecek rengârenk atölye ve etkinlikler misafirlerini bekliyor.

GGG

Yukarı