Ana içeriğe atla

S

 

A PLUS AVM’DE MINI COOPER COUNTRYMAN KAZANMA ŞANSI

27.12.2019 - 11:10

10. yılını dolduran A Plus AVM;   yeni markaları, sanat ile iç içe konforlu ve sıcak ortamı ile büyülü bir kışa merhaba diyor.  Türkiye’de müzik enstrümanları sektörünün lideri Doremusic’in ardından modaya yön veren Paul&Shark, Gant ve Carmen gibi öncü markaları da bünyesine dâhil eden A Plus AVM bu sezon da ziyaretçileri için hız kesmeyecek hediyeler ve etkinlikler hazırlıyor.

MUHTEŞEM BİR YENİ YIL HEDİYESİ
A Plus AVM, yeni yılda ziyaretçilerine yine muhteşem bir otomobil hediye edecek.  18 Kasım 2019 -  16 Şubat 2020 tarihleri arasında A Plus AVM’de tek seferde yapacağınız her 200 TL’lik alışveriş ile muhteşem bir Mini Cooper Countryman model otomobil kazanmak için bir çekiliş hakkı yakalayacaksınız. 

ETKİNLİKLER HIZ KESMİYOR
A Plus AVM, Joy Türk radyo ile iş birliğini de bu yıl aralıksız devam ediyor. Her perşembe Ahmet Kamil Taşkın’ın sunumu ile ünlü konuklar saat 17.00’de A Plus AVM’de canlı yayın konuğu olurken, her cuma 17.00-19.00 saatleri arasında “Ladies Duo” isimli müzik etkinliği A Plus AVM'nin tam kalbinde cuma enerjisini ikiye katlıyor.
A Plus AVM,  minik ziyaretçilerini de unutmuyor. Anadolu Ateşi Dans Okulu’nun birbirinden keyifli ve yaratıcı atölyeleri her pazar 14.00-18.00 saatleri arasında zemin kat etkinlik alanında miniklerin el becerilerini geliştiriyor.

playpark

Yukarı