Ana içeriğe atla

S

 

MEYDAN İSTANBUL’DA “EĞİTİM İÇİN BİR TOHUM”

14.09.2018 - 11:28

 ‘’Eğitim İçin 1 Tohum’’  projesi kapsamında özel olarak tasarlanan saksılardan satın alan herkes, maddi imkânları sebebi ile eğitim alma zorluğu çeken öğrencilere burs verme imkânı sunuyor, bunun yanı sıra doğada tohumunuz ağaç olarak yeşeriyor.
‘’Eğitim İçin Bir Tohum Projesi’’ Oku Sev Vakfı’nda projelendirilen ve maddi aksaklıklar sebebi ile eğitimi yarıda kalmış veya eğitim desteğine ihtiyacı olan  öğrencilere  burs olanağı  sağlamak amacı ile oluşturuldu. Projenin amacı, ülkemizdeki ormanların geleceği için farkındalık yaratmayı hedefliyor. İş dünyasından sanat ve cemiyet hayatına kadar önemli isimler bir araya  gelerek, doğa ve eğitim temalı saksılar tasarladı.
Eğitim İçin Bir Tohum Sosyal Sorumluluk projesine dikkat çekmek isteyen ve destek veren Meydan İstanbul Alışveriş Merkezi, bu proje kapsamında, sevilen şarkıları ile başarılı sanatçı Emir’i ağırlıyor. Emir konseri 16 Eylül Pazar Günü saat 17:00’da Meydan Açık Hava sahnesinde gerçekleşecek olup, sevenleri sanatçı ile buluşma imkânı bulmuş olacak. Eğitim için Bir Tohum projesi standı Meydan İstanbul Alışveriş Merkezinde 6 Eylül -25 Eylül tarihleri arasında ziyaret edebilir.

n

Yukarı