Ana içeriğe atla

S

 

Metrogarden AVM’de “Yeni bir sen”

14.09.2018 - 11:29

Metrogarden AVM, 4 Eylül’ de başlayan kampanyayla yeni sezonda güzellik katmaya hazırlanıyor. Hediye Dükkânı’nda önemli markaların güzellik ve bakım ürünlerini Metrogarden Kart sahipleriyle buluşturacak olan Metrogarden AVM, kurulacak “Yeni Bir Sen” standıyla güzellik- bakıma dair hizmetler sunacak. 
Ümraniye, Sancaktepe ve Çekmeköy’ün odak noktasında bulunan Metrogarden AVM, 4 Eylül tarihinde başlayıp; 7, 14, 21, 28 Eylül ve 5, 12, 19 Ekim tarihlerinde ise her cuma kurulacak “Yeni Bir Sen” standında yeni sezona özel güzellik ve bakım ile ilgili bilgiler verilecek. Çok çeşitli markaların güzellik ve bakım ürünleri de Hediye Dükkânı’nda Metrogarden Kart sahibi Metrogarden ziyaretçileri ile buluşturulacak. 
Metrogarden ziyaretçisi kadınlar, kozmetik mağazalarında beğendikleri güzellik ve bakım ürünlerini, yaptıkları alışverişlerden elde edecekleri Metrogarden Kart’larına topladıkları puanlarla Hediye Dükkânı’ndan temin edebilecek. Kampanya süresince kurulacak “Yeni Bir Sen” standında güzellik ve bakım hizmetinden de faydalanabilecek. 
Güzellik uzmanları, “Yeni Bir Sen” standını ziyaret eden misafirlerle güzellik ve bakım önerilerini paylaşırken, çeşitli makyaj uygulamaları da sunacak. Alanda hizmet verecek kuaför ise çeşitli saç modellerini ücretsiz olarak uygulayacak. Sezonun trendi örgüden topuza, fönden maşaya diledikleri modeller, Metrogarden kart sahibi ziyaretçilerin saçlarıyla buluşacak.
4 Eylül’de kadınlar için özel olarak kurulan “Yeni Bir Sen” standında güzellik ve bakım hizmeti alacak kadınlar profesyonel fotoğrafçı tarafından çekilecek fotoğraflarını “Metrogarden’da Yeni Bir Sen” başlığı ile sosyal medya hesaplarından da paylaşabilecek.

n

Yukarı