Ana içeriğe atla

S

 

Kids Model Of Turkey Yarı Finali Westpark’ta

11.04.2019 - 18:10

Tankar Gayrimenkul Yatırım tarafından hayata geçirilen, düzenlediği farklı etkinlik ve kampanyalarla adından sıkça söz ettiren, yönetim ve kiralamasını JLL Türkiye’nin üstlendiği, Ege’nin en büyük Outlet’ i Westpark Outlet, Süper Çocuk Festivali kapsamında bu sene 4.’ sü düzenlenecek olan Miss & Mr. Kids Model of Turkey defilesinin yarı finaline ev sahipliği yapacak.

MISS & MR KIDS MODEL OF TURKEY 4. KEZ GELİYOR
İzmir'in eğlenceye ve yaratıcılığa yönelik ilk ve tek çocuk eğlence festivali “Süper Çocuk Festivali” kapsamında Türkiye'nin yeni çocuk modellerinin seçileceği 4. Miss. & Mr. Kids Model of Turkey 2019 gerçekleşecek. Başvuru ücretlerinin doğrudan Dr. Behçet Uz Çocuk Vakfı yararına olacağı yarışma, Rönesans Ajans organizasyonu ile Westpark Outlet  ana sponsorluğunda düzenleniyor.
Yarışmanın yarı finali 13 Nisan Cumartesi günü Westpark Outlet' te gerçekleşecek. Yarı final elemelerinin ardından 4-9 yaş arası 10 kız ve 10 erkek çocuk finalist belirlenecek. Bu anlamlı organizasyonun final gecesi ise, 21 Nisan Pazar günü İzmir Lunapark'ta gerçekleşecek.  

2

GGG

Yukarı