Ana içeriğe atla

 

AVM

İSTMARİNA AVM, AÇILIŞA ÖZEL ETKİNLİKLERLE DENİZ ÜSTÜ EĞLENCEYE DAVET EDİYOR

29.03.2018 - 12:12

“Deniz üstü alışveriş” mottosuyla perakende sektörüne yeni bir soluk getiren İstMarina AVM, Türkiye’de ilk kez gerçekleştirilecek etkinliklerle ziyaretçilerine unutulmaz anlar yaşatmaya hazırlanıyor. 

Gayrimenkul sektörünün yenilikçi bakış açısıyla tasarlanan ve bu alanda ilklere imza atan projesi İstMarina AVM, 28 Mart’ta kapılarını açtı.

İstMarina AVM, açılış dolayısıyla Türkiye’de ilk kez gerçekleştirilecek etkiniklerle ziyaretçilerini eğlenceye davet ediyor. Etkinlikler kapsamında; dev su altı objelerinin bulunduğu, ayrıca içerisinde resim atölyesi ve sketch akvaryumun yer aldığı “Su Altı Dünyası ve Dijital Akvaryum”, doğayı sembolize eden bitki kostümleri ile gösteri gerçekleştirecek olan “Vegetas” izleyenlere unutulmaz anlar yaşatacak.  

Müzik, dans ve birbirinden ilginç showların gerçekleşeceği İstMarina AVM etkinlik takvimi şöyle:

Su altı Dünyası ve Dijital Akvaryum: 28 Mart – 30 Nisan

Brassolist: 28 -30 Mart

VR Boat & Photobooth: 28 Mart -1 Nisan

Allaturca Bando: 31 Mart – 1 Nisan

İllizyonist – Jonglör: 31 Mart – 1 Nisan

Bubble Show: 31 Mart

Vegetas: 31 Mart

Bugünün ve yarının ihtiyaçları göz önünde bulundurularak inşa edilen, kapalı alan konforunu ve açık alan ferahlığını aynı anda sunan, Anadolu Yakası’nın sahil cephesi en geniş alışveriş merkezi İstMarina AVM, Bağdat Caddesi ve Sabiha Gökçen Havalimanı’nın ortasında değeri her gün artan Kartal sahilinde konumlanıyor. Türkiye’nin içinden hızlı tren geçen ilk Alışveriş ve Yaşam Merkezi İstMarina, gurme restoranları ve dünyaca ünlü markaları da içerisinde barındırıyor. 70 bin metrekare kiralanabilir alana sahip, 3 kattan oluşan İstmarina AVM’de 2 bin araç kapasitesine sahip otopark alanı, çocuk oyun alanları ve daha birçok sosyal donatı alanı da yer alıyor. 250 Milyon Euro yatırımla, 200 bin metrekare alanda inşa edilen AVM’de yaklaşık 200 ticari alan bulunuyor.

ASDAS

Yukarı