Ana içeriğe atla

S

 

İSTANBUL CEVAHİR’DE HAYVANLARIN SESİNİ HERKES DUYACAK

12.10.2018 - 16:16

Cevahir AVM, hayvanlar için farkındalık yaratacak bir projeyi daha hayata geçiriyor. Herkes Duysun projesini Bana Göz Kulak Ol Derneği işbirliğiyle yürüten İstanbul Cevahir, dernek üyeleri olan Aslı Tandoğan, Ayça Varlıer ve Özge Özder’in yanı sıra Ahmet Mümtaz Taylan, Anıl Altan, Begüm Birgören, Bennu Yıldırımlar, Burak Deniz, Gözde Kansu, İpek Karapınar, Keremcem, Melis Birkan, Pelin Akil, Sinan Güleryüz gibi birçok hayvansever ünlünün katılımıyla Mehmet Turgut yönetiminde, hayvan haklarına dikkat çekecek özel bir video ve fotoğraf çekimi gerçekleştirdi. Doğan Duru’nun projeye özel bestelediği ve müziğini yaptığı Herkes Duysun şarkısını, Ferman Akgül seslendirerek projenin etkisini artırdılar.

ÜNLÜLER VE ÇOCUKLAR, HAYVAN DOSTLARI İÇİN İŞBAŞINDA
Proje kapsamında, 28 Eylül-7 Ekim tarihleri arasında İstanbul Cevahir’de yer alan Hayvan Hakları Çocuk Atölyesi alanına gelen hayvansever çocuklar, PATİDAŞ ve HAKİM’in birbirinden eğitici, keyifli atölyelerine katılmanın yanı sıra Özge Özder ve Ayça Varlıer’den hikaye dinledi, Sinan Güleryüz ile müzik etkinlikleri gerçekleştirdiler. Yardıma muhtaç minik dostları için bir araya gelen çocuklar, atölye alanında; kedi ve kuş evleri, köpek kulübeleri yaparak, mama paketlerini süslediler. Ayrıca paketlerini süsledikleri mamaları ve kuş yemlerini yanlarına alarak sokaktaki hayvanları beslediler.

ÜNLÜ İSİMLERLE HAYVAN HAKLARI PANELİ
Bütün hayvanların yaşam haklarına saygıyı pekiştirmeyi amaçlayan Cevahir AVM, Bana Göz Kulak Ol Derneği ile birlikte 6 Ekim’de gerçekleştirdiği ve birçok hayvan sever ünlünün katıldığı Hayvan Hakları Paneli ile Herkes Duysun’u taçlandırdı.

n

Yukarı