Ana içeriğe atla

S

 

İNEGÖL AVM’DE YENİLENME DÖNEMİ YILMAZ VE DURMAZ USTA İLE RENKLENİYOR

12.10.2018 - 16:09

ALIŞVERİŞİ SOSYAL YAŞAMIN KALBİNE TAŞIYAN İNEGÖL AVM, YENİLENME DÖNEMİ MASKOTLARI YILMAZ VE DURMAZ USTAYI ZİYARETÇİLERİ İLE BULUŞTURDU. YILMAZ VE DURMAZ USTA YENİLENME SÜRESİNCE HEM MİSAFİRLERE HOŞ VAKİT GEÇİRTECEK HEM DE ONLARA HEDİYELER KAZANDIRACAK.

Zengin etkinlik programı, geniş yerli ve yabancı marka karması ile her yaşa seslenen İnegöl AVM, 7’den 70’e tüm misafirlerinin keyifle vakit geçireceği yeni maskotları Yılmaz ve Durmaz ustayı ziyaretçileri ile buluşturdu.
İnegöl AVM’de geçen aylarda başlayan yenileme çalışmaları süresince AVM misafirleri ile buluşacak Yılmaz ve Durmaz usta, bu süre zarfında çocuklara hem çeşitli hediyeler dağıtıyor hem de sempatik görünümleriyle İnegöl AVM’nin rengine renk katıyor. İnegöl AVM’den alışveriş yapan ziyaretçiler, Yılmaz ve Durmaz usta ile tablet üzerinden oyunlar oynayarak sürpriz armağanların sahibi oluyor. 
İsimleri; sosyal medya üzerinden yapılan bir anketle belirlenen Yılmaz ve Durmaz usta ile tanışmak ve onlarla oyun oynayarak hediyeler kazanmak için İnegöl AVM’yi ziyaret etmeyi unutmayın!

n

Yukarı