Ana içeriğe atla

S

 

Harika Kanatlar Müzikali Home City Pendik Mobilya ve Dekorasyon Alışveriş Merkezi’nde!

31.10.2018 - 10:07

Birbirinden renkli etkinliklere ev sahipliği yapan Home City Pendik Mobilya ve Dekorasyon Alışveriş Merkezi, TRT Çocuk ekranlarının sevilen çizgi dizisi Harika Kanatlar’ı ağırlamaya hazırlanıyor. 3-4 Kasım Cumartesi ve Pazar günü saat 14.00 ile 19.00 arasında minik hayranları ile buluşacak olan Harika Kanatlar Müzikali, çocuklara unutulmaz bir gün yaşatacak.

Türkiye’nin ilk ve tek mobilya dekorasyon AVM’si olan Home City Pendik eğlenceli ve keyifli gösterilerini izleyicileri ile buluşturuyor.  Harika Kanatlar’ın eğlenceli karakterleri Jett, Dizzy, Donnie ve Jerome keyifli bir hafta sonu için çocukları bekliyor.

Pendik’ te, E5 - Tem bağlantı yolu üzerinde ve Sabiha Gökçen Havalimanı karşısında yer alan Home City Pendik Mobilya ve Dekorasyon Alışveriş Merkezi’ne Gebze- Kartal - Kurtköy - Pendik hatlarında yer alan ücretsiz müşteri servisleri ile ulaşılabiliyor. Uçak saatini beklerken keyifli zaman geçirmek isteyenlerin uğrak yeri olacağı AVM, ziyaretçilerini birbirinden farklı ve eğlenceli aktiviteler ile karşılıyor.

n

Yukarı