Ana içeriğe atla

S

 

GELENEKSEL KİTAP ŞENLİĞİ'NDE ÇOCUKLAR KİTAP BAĞIŞLIYOR

24.01.2019 - 13:45

Her yıl heyecanla beklenen Tepe Nautilus’un geleneksel Mini Kitap Şenliği 12. kez kapılarını açtı. 3 Şubat tarihine kadar devam edecek olan şenlikte, farklı yayınevlerinden yüzlerce kitap, çocuklarla buluşacak. Mini Kitap Şenliği boyunca alanda bulunacak ‘Kitapcan’ kumbarası ile kitap bağışı toplayacak olan Tepe Nautilus, toplanan kitapları ihtiyacı olan okulların kütüphanesine gönderecek.

Birbirinden renkli etkinlikleriyle her yaştan ziyaretçilerine keyifli bir alışveriş deneyimi sunan Tepe Nautilus, yeni yıl tatilinde çocuklara dopdolu bir program hazırladı.

Geleneksel hale gelen Mini Kitap Şenliği bu yıl 3 Şubat tarihine kadar en sevilen kitapları çocuklarla bir araya getirecek.  Yarı yıl tatili boyunca masaldan romana bilim kurgudan çizgi romana farklı türde kitaplar çocukların hayal dünyalarıyla buluşmayı bekliyor.

Çocuklara okuma sevgisinin yanında paylaşmanın da keyfini yaşatmak isteyen Tepe Nautilus, Mini Kitap Şenliği’nde “Herkese Kitap Vakfı” işbirliği ile kitap bağışı da gerçekleştirecek. Mini Kitap Şenliği boyunca alanda bulunacak ‘Kitapcan’ kumbarası ile kitap bağışı toplayacak olan Tepe Nautilus, toplanan kitapları ihtiyacı olan okulların kütüphanesine gönderecek.

Mini Kitap Şenliği’nin sürprizi ise Sihirbaz Alfredo. 26-27 Ocak tarihlerinde Tepe Nautilus’ta her an farklı bir noktada keyifli gösterisiyle karşılaşabileceğiniz Sihirbaz Alfredo, eğlenceli anlar yaşatacak.

GGG

Yukarı