Ana içeriğe atla

d's

 

Çocuklar 23 Nisan Coşkusunu Bilkent Center'da Yaşadı

24.04.2018 - 12:19

Bilkent Center, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı rengarenk etkinliklerle kutladı. Bilkent Center’ı ziyaret eden çocuklar ve aileleri kurulan atölyeler ve özel etkinliklerle coşku dolu anlar yaşadı.

Bilkent Center, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı 4 gün süren etkinliklerle kutladı. Her yıl olduğu gibi bu yıl da çocuklar için hem öğretici hem de keyifli etkinliklere imza atan Bilkent Center, renkli görüntülere ev sahipliği yaptı. Atölye çalışmalarının yanı sıra Latin ve salon dans gösterileri, Jimnastik atölyeleri ile çocuklar 23 Nisan’ın coşkusunu doyasıya yaşadı.

Hem yaratıcı hem de eğlendirici etkinlikler

Bilkent Center 4 gün boyunca düzenlenen birbirinden renkli etkinliklerle çocukları ve ailelerini ağırladı. Origami, marangozluk, mutfak, oyunculuk ve akıl oyunları atölyeleriyle yaratıcılığını geliştiren çocuklar, bir yandan da eğlendi. Karnaval havasında geçen etkinliklerde çocuklar aynı zamanda Walt Disney’in sevimli kahramanları Miki Fare ve Donald Duck ile tanıştı. Hayranı oldukları kahramanların oluşturduğu bando eşliğinde Bilkent Center’ı gezen minikler, unutulmaz bir bayram geçirdi. 

d's

Yukarı