Ana içeriğe atla

S

 

CARREFOURSA BURSA’DA SİNAN AKÇIL FIRTINASI ESTİ

12.10.2018 - 16:31

Banu Noyan organizasyonuyla Bursalılarla buluşan Sinan Akçıl, en sevilen şarkılarını Bursa ve çevre illerden gelen hayranlarıyla birlikte seslendirdi.  
Sadece sesi ve şarkılarıyla değil, ünlü isimlere verdiği bestelerle de müzik dünyasında çok ayrı bir yere sahip olan hit şarkıların yazarı Sinan Akçıl, Bursa’da büyük bir coşkuyla karşılandı. Konser alanını hınca hınç dolduran hayranları ünlü sanatçıyı görebilmek için birbirleriyle yarıştı.
 
“BURSA’DAN EV ALACAĞIM AMA DOLARLA DEĞİL”
Şarkı aralarında hayranlarıyla sohbet eden Sinan Akçıl, “Bursa’ya bugün bir kez daha aşık oldum sayenizde... Benim gözlerim yeşil ve bu gözlerle gördüğüm sizin sevginiz bembeyaz... Kısaca yaşasın yeşil-beyaz Bursa diyorum. Bursa’dan ev alacağım ama dolarla değil. Dolara karşıyım artık. Türk Lirası’yla alacağım.” dedi.
 
“8 YILDIR SENİ BEKLİYORUM SİNAN”
Konserde oldukça duygusal bir buluşma da yaşandı. Konser öncesi sosyal medyadan Sinan Akçıl’a mesaj atarak, “11 yaşımdan beri hayalimdin. Seninle büyüdüm. 8 yıldır seni görmeyi bekliyorum.” yazan 19 yaşındaki Müşerref Gürel ile sahnede buluştu. 
Genç kız Sinan Akçıl’ı karşısında görünce heyecandan titredi. Dakikalarca ünlü sanatçıya sarılan Gürel, “Bu benim en büyük hayalimdi. Gerçekleştiğine inanamıyorum. Gerçekten sen misin? 8 yıldır seni bekliyorum.” diyerek mutluluğunu dile getirdi. 
Bir başka hayranı da kollarına Sinan Akçıl’ın dövmelerinden yaptırarak ünlü sanatçıya hayranlığını gösterdi. 

n

Yukarı