Ana içeriğe atla

S

 

CAPACITY’DE BU AY BİLİM VE SANAT EĞLENCEYLE BULUŞUYOR

14.11.2019 - 12:42

Her ay çok özel etkinlik programlarıyla en keyifli alışveriş deneyimini sunan Capacity’de, kasım ayı dopdolu yaşanacak.

Kasım ayı hafta sonu atölyelerinde; Akıl ve Zekâ Oyunları’nın yanı sıra boyama atölyeleri ve dekoratif çalışmaların yer aldığı çok özel atölyeler, çocukların vazgeçilmez aktiviteleri olmaya devam edecek.  

10 Kasım Özel Programı
10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü’ne özel çocuklar, Türkiye Cumhuriyeti kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, “Atatürk Büstü Yapım Atölyesi” ile anıyor olacaklar.  
Capacity Alışveriş ve Yaşam Merkezi ayrıca 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü’ne özel eşsiz ve kıymetli bir sergi düzenleyecek. 8-17 Kasım 2019 tarihleri boyunca ziyaret edebileceğiniz, nadide fotoğrafların yer aldığı, “Atatürk Fotoğraf Sergisi”nde Atatürk’ün aramızdan ayrılışının yıl dönümü yâd edilecek.   

Bilim ve Satranç Capacity’de
İlk kez ara sömestr tatiline girecek olan heyecanlı öğrencilere özel, 18-22 Kasım tarihleri arasında sıra dışı, “Süper Bilim Dedektifleri Eğlenceli Bilim Gösterileri” gerçekleşecek. 
Her yıl büyük bir coşkunun yaşandığı Capacity Satranç Turnuvası’nın bu yıl yedincisi düzenleniyor. Kazananları muhteşem ödüllerin beklediği bu özel turnuva, 23-24 Kasım 2019 tarihlerinde mücadeleyi seven yarışmacıları davet ediyor. 

playpark

Yukarı