Ana içeriğe atla

S

 

Capacity 10. Yıla Özel 10 Mini Cooper Kampanyasında Muhteşem Final

01.06.2018 - 11:31

Ödüllü radyo programcısı Yasemin Şefik’in sunumuyla gerçekleşecek “10. Yıla Özel 10 Mini Cooper” kampanyasının son tur 3. Dönemi, final tadında yaşanacak.

10 Şubat 2018 Cumartesi günü 1. Dönem çekilişiyle 4 Mini Cooper’ın, 14 Nisan Cumartesi günü 2. Dönem çekilişi ile 3 Mini Cooper’ın sahiplerini bulduğu otomobil kampanyasının 3. Dönem çekilişinde muhteşem bir final coşkusu sizleri bekliyor. Heyecanın dorukta yaşandığı büyük kampanyanın son turunda, muhteşem 3 Mini Cooper otomobil talihlilerini bulacak.

9 Haziran Cumartesi günü saat 13.00’da Capacity Alışveriş ve Yaşam Merkezi B1 katı havuz alanında gerçekleşecek çekiliş etkinliğine, X Factor yarışması ile gönüllere taht kuran ünlü müzisyen İlyas Yalçıntaş konuk olacak. Yasemin Şefik’in eğlenceli sunumu ile değerli ziyaretçilerin, Noter ve Milli Piyango İdaresi’nin huzurunda gerçekleşecek otomobil çekilişinde 3 talihli muhteşem otomobillerin sahibi olacak.

Son etabında toplamda 10 Mini Cooper’ın sahibini bulacağı final çekilişinin ardından, söyleşi ve İlyas Yalçıntaş’ın mini konseriyle unutulmaz bir gün Capacity’de sizleri bekliyor. Birbirinden sürpriz hediyelerin, kampanyaların ve eğlencenin adresi Capacity’de yaşam, eşsiz deneyimler ile dolu!

3. Dönem Çekilişinde Hediye Edilecek Otomobiller;

1 adet lacivert renk Mini Cooper 5 kapı otomobil

1 adet sarı renk Mini Cooper 5 kapı otomobil

1 adet kırmızı renk Mini Cooper 5 kapı otomobil

n

Yukarı