Ana içeriğe atla

S

 

BİLKENT CENTER ÇEVRE GÜNÜ’NDE YÜZLERCE FİDE DAĞITTI

06.06.2018 - 12:52

Bilkent Center Dünya Çevre Günü nedeniyle renkli bir etkinlik gerçekleştirdi. Daha yaşanabilir bir çevre yaratmak amacıyla gerçekleşen etkinlikte, AVM ziyaretçilerine bilgi verilip mavi selvi fidesi dağıtıldı.

Yaşanabilir bir dünya yaratmak ve çevre bilinci oluşturmak için çeşitli çalışmalar yapan Bilkent Center, Dünya Çevre Günü nedeniyle ziyaretçilerine anlamlı bir etkinlik hazırladı. AVM’de düzenlenen etkinlikte ziyaretçilere faydalı bilgiler verildi.. Gelecek nesillere daha yeşil bir dünya bırakmanın önemine dikkat çeken Bilkent Center, ziyaretçilerine yüzlerce mavi selvi fidesi hediye etti. Geri dönüşüm farkındalığı da yaratmayı hedefleyen AVM, çeşitli çalışmalarla daha temiz bir çevrede yaşamanın ne kadar önemli olduğuna değiniyor.

KARNE HEDİYESİ SEVİMLİ DOSTLAR

Bilkent Center, çocuklara karne hediyesi olarak cam fanus ile birlikte japon balığı hediye edecek. 8 Haziran 12.00-17.00 saatleri arasında etkinlik standına başvuran ilk 50 çocuğa karne hediyesi verilecek. Çocuklarda hayvan sevgisini artırmak için gerçekleştirilecek etkinlikte çocuklar sevimli dostlarıyla tanışma fırsatı yakalayacak.

ÇOCUKLAR MUTFAĞA GİRECEK

Bilkent Center, yaz tatilinin başlamasının ardından çocuklar için birbirinden keyifli atölye çalışmaları ve etkinlikler yapmaya hazırlanıyor. Bu kapsamda minikler aileleriyle birlikte kurulacak cupcake atölyesinde mutfağa girecek. 10 Haziran Pazar günü saat 15.00’de başlayacak etkinlikte hem cupcake yapmayı öğrenecek hem de yeteneklerini geliştirecek çocuklar ve aileleri keyifli bir hafta sonu geçirecek.

n

Yukarı