Ana içeriğe atla

S

 

ANNELER GÜNÜ EN ÖZEL ETKİNLİKLER İLE AGORA ALIŞVERİŞ MERKEZİ’NDE KUTLANACAK

07.05.2019 - 10:18

Değerli annelerimizin anneler gününü kutlamak ve bu özel günü unutulmaz kılmak için Agora Alışveriş Merkezi annelere özel etkinlik ve kampanyalar hazırlıyor. Seçkin mağazaları bünyesinde bulunduran Agora Alışveriş Merkezi; anneler gününe özel hediye seçimlerini hem kolaylaştırıyor hem de muhteşem fırsatlara dönüştürüyor.

ANNELER GÜNÜ’NE ÖZEL FİLİZ ÖZKOL İLE ASTROLOJİ SOHBETİ

Ünlü Astrolog Filiz Özkol, 10 Mayıs Cuma günü Agora Kadınlar Kulübü etkinlikleri kapsamında “Astroloji Sohbeti” organizasyonu ile sevenleriyle buluşacak.  Filiz Özkol,  anneler gününe özel “Anne & Çocuk Burç Uyumu ve Astroloji Sohbeti” ile İzmirli sevenleri ile Agora Alışveriş Merkezi’nde bir araya gelecek. Astrolog Filiz Özkol, burçları ne gibi gelişmelerin beklediği konusunda ilgi çekici açıklamalarda bulunup Agora Alışveriş Merkezi ziyaretçilerinin sorularını yanıtlayarak burç uyumları, yükselen burçlar, anne-çocuk burç uyumlardan bahsedecek.

11 Mayıs Cumartesi günü iki seans halinde yapılacak Grace Flowers işbirliği ile Çiçek Aranjman Atölyesi’nde Anneler ile çocukları bir arada birbirinden güzel çiçekler hazırlayacak.

12 Mayıs Pazar Günü Çocuk Kulübü etkinlikleri kapsamında Ahşap Boyama workshop etkinliği yapılacak. Çocuklar Anneleri ile birlikte bu muhteşem günde bir araya gelerek unutulmaz anlar yaşayacak.

ANNELERE EN GÜZEL ÇİÇEKLER AGORA’DA

Değerli annelerimize verilen en güzel hediyenin bir buket çiçek olduğunu düşünen Agora Alışveriş Merkezi ziyaretçileri “Grace Flowers” standında buluşuyor. 10-11-12 Mayıs tarihlerinde danışma noktası karşısında konumlandırılacak stantta taptaze mevsim çiçekleri en güzel annelere kavuşmak için sizleri bekliyor olacak.

AGORA CARD’TAN ANNELERİMİZE HARİKA ANNELER GÜNÜ HEDİYELERİ

Agora Card ile yapılan Anneler Günü alışverişleri fırsata dönüşerek, sinema bileti hediye etmeye başlıyor. Agora Card sahibi ziyaretçiler 1-12 Mayıs tarihleri arasında tek seferde 100 TL ve üzeri alışverişlerde annesiyle birlikte sinemaya gidiyor. Kampanya detaylarını danışma noktasından ulaşabilecek ziyaretçileri birbirinden güzel sürprizler bekliyor.

GGG

Yukarı