Ana içeriğe atla

S

 

Anatolium Ankara AVM Hem Eğlendirdi Hem Kazandırdı

10.05.2019 - 10:12

Yönetim ve kiralamasını Mallexpert’in üstlendiği Anatolium Ankara AVM, zengin marka karması, avantajlı kampanyaları ve sürpriz hediyeleri ile alışverişin ayrıcalıklarını ziyaretçilerine sunmaya devam ediyor.

Farklı kampanyaları ve etkinlikleri ile misafirlerini memnun etmeyi başaran Anatolium AVM, özellikle her yıl düzenlediği ve herkesin merakla beklediği Evim Evim Güzel Evim kampanyasını bu yılda düzenleyerek, ziyaretçilerine eğlenirken kazanmanın keyfini bir kez daha sundu. 

15 Nisan-5 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşen kampanyada, 250 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçilerine IKEA’dan 30 TL değerinde hediye çeki veren Anatolium AVM, monte demonte yarışması, salata yapma yarışması gibi yarışmaların sonunda da dereceye girenlere sürpriz hediyeler verdi. Ev dekorasyonu hakkında çeşitli söyleşilerin de yer aldığı etkinliklerde, özellikle ev hanımlarının dikkatini çeken ve evde kolaylıkla uygulayabilecekleri pratik bilgiler paylaşıldı.

Yarışmaların yanı sıra her yaş grubundan kişilerin katılabildiği renkli atölyeler de hazırlayan Anatolium AVM, kampanya etkinlikleri kapsamında; su kabağı süsleme, kalpli saksı yapımı, ahşap avize yapımı ve daha birçok etkinlik ile ziyaretçilerine hem kazanmanın hem de eğlenmenin keyfini sundu.

playpark

Yukarı