Ana içeriğe atla

 

AVM

AGORA ALIŞVERİŞ MERKEZİ 15. YIL DÖNÜMÜNÜ MUHTEŞEM ETKİNLİKLER İLE KUTLADI!

22.03.2018 - 14:11

Yaptığı etkinlik ve kampanyalarla tercih sebebi olan Agora Alışveriş Merkezi, 15.yıl kutlamaları kapsamında ziyaretçilerini çok özel etkinlikler ve ünlü konuklarla buluşturdu.

2003 yılından itibaren İzmirlilerin vazgeçilmez buluşma noktası haline gelen,  seçkin mağazaları bünyesinde bulunduran ve kaliteli hizmetin öncüsü olan Agora Alışveriş Merkezi, 15 yıldır perakende sektörünün yenilikçi, başarılı ve önde gelen isimlerinden biri olmuştur. Kaliteli hizmet anlayışı ve yaptığı etkinlikler ile tercih sebebi olan Agora AVM’nin başarısı her yıl artan giriş sayıları ile katlanmaktadır.  Yaptığı etkinlik ve kampanyalarla tercih sebebi olan Agora Alışveriş Merkezi, 15.yıl kutlamaları kapsamında ziyaretçilerini çok özel etkinlikler ve ünlü konuklarla buluşturdu.
 

ÜNLÜ ŞARKICI BETÜL DEMİR KONUK EDİLDİ

Popüler müziğin başarılı ismi Betül Demir D&R imza günleri kapsamında Agora Alışveriş Merkezi’nin 15. Yıl Dönümüne Özel Akustik Mini Konser ve İmza Günü ile 14 Mart Çarşamba günü saat 18:00’de Agora Alışveriş Merkezi’nde hayranlarıyla buluştu. Agora Alışveriş Merkezi A Blok etkinlik alanında gerçekleşen etkinlikte Betül Demir, sevenleri ile hep bir ağızdan söylediği şarkılar ile ziyaretçilere unutulmaz bir gün yaşattı. Konser sonrası Betül Demir sevenleri için kendi müzik cdlerini imzaladı. Onlarla hatıra fotoğrafı çekilmeyi de ihmal etmeyen Demir,  İzmir’de olmanın mutluluk verdiğini dile getirdi.
 

SİNAN AKÇIL AGORA ALIŞVERİŞ MERKEZİ’NDE BÜYÜK COŞKUYLA KARŞILANDI!

Magazin gündeminde sıklıkla yer alan pop müziğin sevilen ismi Sinan Akçıl, 17 Mart Cumartesi günü Agora Alışveriş Merkezi’nin 15. yıl dönümüne özel konseri ile hayranlarıyla buluştu. Kendine has yorumu ve enerjik tavırları ile dikkat çeken Sinan Akçıl, Agora Alışveriş Merkezi ziyaretçilerinin kulakların pasını sildi. 17 Mart Cumartesi günü saat 18.00’de sahne alan ünlü şarkıcı, sevilen şarkılarını Agora Alışveriş Merkezi ziyaretçileri için seslendirdi. Hayranları ile yakından ilgilenen Akçıl; söz ve bestesi kendine ait olan şarkılarını seslendirirken sahneden aşağıya inerek onlarla kucaklaştı. Konser sonrası Sinan Akçıl; “İzmir bugün inanılmazdı, şarkılarıma eşlik eden tüm İzmirlilere ve bu organizasyonda emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler” diyerek; “Agora Alışveriş Merkezi’nin 15. yılını en içten dileklerimle kutluyorum" sözleri ile hayranlarıyla vedalaştı.
 

sinan

 

’SHUKAR MUZIKA’’ 17 MART’TA BALKAN MÜZİKLERİ İLE AGORA ALIŞVERİŞ MERKEZİNDEYDİ!

Dünya müziği ve Balkan halk ezgilerinden oluşan repertuvarının yanı sıra; Popüler kültür müziklerini balkan, reggae, rumba, ska, rock, rock&roll ve benzeri altyapılarla harmanlayarak dinleyicilere sunan müzik grubu Shukar Muzika 17 Mart Cumartesi günü saat 15.00’de Agora Alışveriş Merkezindeydi. Agora Alışveriş Merkezi ziyaretçileri tarafından çok beğenilen grup iki saat sahnede kalarak, dinleyicilerine müzik ziyafeti verdiler.
 

balkan

 

RETROBÜS İLE ANILAR AGORA ALIŞVERİŞ MERKEZİ’NDE CANLANDI!

RETROBÜS Grubu 18 Mart Pazar günü saat 17.00’de A blok etkinlik alanında ziyaretçilere unutulmaz bir konser verdiler. Sahnede giydikleri dönem kostümleri, kullandıkları aksesuarlar ve ses taklitleriyle Agora Alışveriş Merkezi ziyaretçilerinden tam not alan Grup sahnede tiyatral bir gösteri yaşatırken; Çanakkale Türküsünü hep bir ağızdan söylerken de duygu dolu anlar yaşattılar. 7’den 70’e bütün herkese hitap eden grup 60'ların, 70'lerin ve 80'lerin efsane sanatçıları Cem Karaca, Barış Manço, Erkin Koray ve İlhan İrem gibi daha birçok ismin şarkılarını yorumlarken dinleyenleri günümüzden alıp, geçmişe götürdüler.

Agora Alışveriş Merkezi Genel Müdürü ve İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan, 15 yıldır kendilerini bu ailenin parçası olarak gören sevgili İzmirlilere ve Agora Alışveriş Merkezi’nin değerli tüm çalışanlarına en içten teşekkürlerini ileterek; kaliteli ve ayrıcalıklı hizmet anlayışının artarak devam edeceğini iletti.


 

ASDAS

Yukarı