Ana içeriğe atla

ds

 

23 Nisan Heyecanı, İstMarina AVM’de Yaşanacak

20.04.2018 - 11:45

Moda, eğlence ve lezzeti denize nazır konumda sunan İstMarina Alışveriş Merkezi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında gerçekleştirilecek etkinliklerle çocuklara unutulmaz anlar yaşatacak.

Türkiye’de ilk olma özelliğine sahip etkinlikleriyle ziyaretçilerin gözdesi olan İstMarina Alışveriş Merkezi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda eğitici ve eğlenceli etkinlikleriyle heyecan ve coşkuyu zirveye taşıyor.

21 – 22 – 23 Nisan tarihlerinde İstMarina Alışveriş Merkezi’ne gelen çocuklar, “Sualtı Dünyası Çocuk Atölyesi” kapsamında; balık yakalama oyunu, çevreci çanta yapımı ve balık el kuklası yapımı çalışmalarına katılabilecek. Çocuklar, dev objelerle sualtı dünyasını yaşarken interaktif olarak resim atölyesine katılacak ve “Dijital Akvaryum”u deneyimleyebilecek. Atölye çalışmalarının yanı sıra aynı tarihlerde İstMarina Alışveriş Merkezi’nde sihirbaz gösterisini izleme fırsatı bulabilecekler.

23 Nisan’da ise etkinlik alanında Masterpiece Kids Heykel Yapım Atölyesi kurulacak; çocuklar heykel atölyesi sayesinde el becerilerini geliştirecek ve sanatsal bakış açısı kazanacak. Ayrıca 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda İstMarina Alışveriş Merkezi’ne gelen çocukları sürpriz hediyeler bekliyor.

ds

Yukarı