Ana içeriğe atla

playpark

 

23 NİSAN COŞKUSU İSTMARİNA ALIŞVERİŞ MERKEZİ’NDE YAŞANDI

24.04.2018 - 16:58

Moda, eğlence ve lezzeti denize nazır konumda sunan İstMarina Alışveriş Merkezi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda birbirinden eğlenceli etkinliklerle çocuklara unutamayacakları anlar yaşattı.

Türkiye’de ilk olma özelliğine sahip etkinlikleriyle ziyaretçilerin gözdesi olan İstMarina Alışveriş Merkezi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda eğitici ve eğlenceli etkinlikleriyle heyecan ve coşkuyu zirveye taşıdı.

21 – 22 – 23 Nisan tarihlerinde İstMarina Alışveriş Merkezi’ne gelen çocuklar, “Sualtı Dünyası Çocuk Atölyesi” kapsamında; balık yakalama oyunu, çevreci çanta yapımı ve balık el kuklası yapımı çalışmalarına katıldı. Çocuklar, dev objelerle sualtı dünyasını yaşarken interaktif olarak resim atölyesine katıldı ve “Dijital Akvaryum”u deneyimledi. Atölye çalışmalarının yanı sıra aynı tarihlerde İstMarina Alışveriş Merkezi’nde sihirbaz gösterisini izleme fırsatı buldular.

23 Nisan’da ise etkinlik alanında kurulan Masterpiece Kids Heykel Yapım Atölyesi ile sanatsal bakış açılarını geliştirerek, el emeği ürünler ortaya koydular. Ayrıca 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda İstMarina Alışveriş Merkezi’ne gelen çocuklara akvaryum içerisinde balık hediye edildi.

 

jj

Yukarı