Ana içeriğe atla

d's

 

23 NİSAN AGORA ALIŞVERİŞ MERKEZİ’NDE COŞKUYLA KUTLANACAK!

18.04.2018 - 11:41

Agora Alışveriş Merkezi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını birbirinden güzel etkinliklerle kutlamaya hazırlanıyor.

23 Nisan’da gerçekleşecek olan çocuk kulübü ve sosis balon etkinlikleri, Milli Eğitim Vakfı Okullarının Step Aerobik ve Jimnastik takımının gösterisi Takev Koleji Okul Bandosu, Kent Koleji Okul Korosu ve Rota Koleji Okul Korosu ile bayram Agora Alışveriş Merkezi’nde coşkuyla kutlanacak.
 

23 Nisan’da Çocuklar Agora Alışveriş Merkezi’nde Birbirinden Güzel Gösterileri Sergileyecek…

Agora Alışveriş Merkezi’nde İzmir’in önde gelen okullarının gösterileri gerçekleştirilecek. Mev Okulları, Rota Koleji, Takev Okulları,Kent Koleji öğrencilerinin birbirinden güzel gösterileri ziyaretçilerle buluşacak.

Mev Okulları Türkiye 4.'sü olan Step Aerobik ve Jimnastik takımı ile 23 Nisan coşkusunu doya doya yaşatacaklar.

Çocuklar, Takev okulları bandosu 23 Nisan Şarkıları, Kent koleji Okul korosu ve Roto Koleji korosu ile 23 Nisan ruhuna özel eğlenceli anlar yaşayacaklar.

Okulların gerçekleştireceği etkinlikler saat 15.30’da A blok etkinlik alanında başlayıp saat 17.30 kadar devam edecektir.

22-23 Nisan’da Çocuk Kulübü’de Çok Renkli

Çocukların en sevdiği etkinliklerden biri olan yüz boyama, sosis balon etkinlikleri 23 Nisan tarihlerinde 14.00- 18.00 saatleri arasında Agora Alışveriş Merkezi B blok etkinlik alanında minik ziyaretçileri bekliyor. ‘’23 Nisan temalı Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Tuvali Yapımı’’ ile çocuklar 23 Nisan etkinliklerinin tadını çıkaracaklar. 

23 Nisan’da Çocuklar Agora’da Keyifli Saatler Geçirecek…

Agora sinemalarında Bizim Köyün Şarkısı ve Fındık işi filmleri; Agora eğlence merkezinde birbirinden güzel oyunlar minikleri bekliyor. 23 Nisan’da çocuklar bayram tatillerini doyasıya yaşayacaklar.

d's

Yukarı