Ana içeriğe atla

playpark

 

AVM Etkinlikleri

FORUM BORNOVA AŞKTA KAZANANLARI ALIŞVERİŞTE DE KAZANMAYA DAVET EDİYOR

12.02.2019 - 14:44

İzmir’in çekim merkezi Forum Bornova, birbirlerinin kalbini kazanan sevgililerin alışverişte de birlikte kazanmaları için özel bir Sevgililer Günü kampanyası hazırladı. 1-17 Şubat tarihleri arasında Forum Bornova’dan alışveriş yapan ForumBoxlılar, en romantik hediyelerle sevgililerini mutlu ederken alışverişte de kazanıyor.  

Sevgililer Günü'nde Aşk Bazaar'ı Tepe Nautilus'ta

11.02.2019 - 12:27

Tepe Nautilus, Sevgililer Günü’nü Bazaar Alışveriş ve Tasarım Günleri ile kutluyor. 13-17 Şubat tarihleri arasında 30 tasarımcının birbirinden özel ve yaratıcı ürünleri hem kendini hem sevdiklerini şımartmak isteyen tüm ziyaretçileri bekliyor.

İstMarina AVM’de Aleyna Tilki Rüzgarı Esecek

11.02.2019 - 12:17

Türk popunun parlayan yıldızı Aleyna Tilki, 17 Şubat Pazar günü, Sevgililer Günü özel konseriyle İstMarina AVM’de hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor.Şarkıları dillerden düşmeyen, internette tıklanma rekorları kıran Tilki, İstMarina AVM ziyaretçilerine unutulmaz bir gün yaşatacak.

GELENEKSEL KİTAP ŞENLİĞİ'NDE ÇOCUKLAR KİTAP BAĞIŞLIYOR

24.01.2019 - 13:45

Her yıl heyecanla beklenen Tepe Nautilus’un geleneksel Mini Kitap Şenliği 12. kez kapılarını açtı. 3 Şubat tarihine kadar devam edecek olan şenlikte, farklı yayınevlerinden yüzlerce kitap, çocuklarla buluşacak. Mini Kitap Şenliği boyunca alanda bulunacak ‘Kitapcan’ kumbarası ile kitap bağışı toplayacak olan Tepe Nautilus, toplanan kitapları ihtiyacı olan okulların kütüphanesine gönderecek.

Subscribe to AVM Etkinlikleri

n

Yukarı