Ana içeriğe atla

S

 

AVM

VENEZIA MEGA OUTLET YENİ MAĞAZALARLA GÜÇLENİYOR

16.04.2019 - 10:49

Türkiye’nin outlet konseptli en büyük alışveriş merkezleri arasında yer alan Venezia Mega Outlet, yeni mağazalara ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Spor giyimin dünyaca ünlü markası Skechers ve muhafazakar giyimin önde gelen markası Kayra yeni mağazalarını Venezia Mega Outlet’te açtı.

PERAKENDECİLERDEN XI. ALIŞVERİŞ EKONOMİSİ ZİRVESİ’NE YOĞUN İLGİ

11.04.2019 - 18:24

ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ VE YATIRIMCILARI DERNEĞİ (AYD) TARAFINDAN SOYSAL İŞ BİRLİĞİ İLE DÜZENLENEN XI. ALIŞVERİŞ EKONOMİSİ ZİRVESİ’NE PERAKENDECİLER BÜYÜK İLGİ GÖSTERDİ.  ORGANİZE PERAKENDE SEKTÖRÜNÜN ÖNDE GELEN TEMSİLCİLERİNDEN BOYNER GROUP CEO’SU CEM BOYNER, KOTON YÖNETİM KURULU BAŞKANI YILMAZ YILMAZ VE FİBA HOLDİNG YÖNETİM KURULU ÜYESİ MURAT ÖZYEĞİN’İN DENEYİMLERİNİ PAYLAŞTIĞI ZİRVEDE KOMEDYEN CEM YILMAZ DA AVM’LERİN TOPLUMSAL ÖNEMİNE İLİŞKİN YORUMLARI İLE İZLEYENLERE KEYİFLİ BİR GÜN YAŞATTI. 

FUNTASTIC AQUARIUM İZMİR AÇILDI

11.04.2019 - 17:36

TANKAR GAYRİMENKUL TARAFINDAN HAYATA GEÇİRİLEN, YÖNETİM VE KİRALAMASINI JLL TÜRKİYE’NİN ÜSTLENDİĞİ EGE’NİN EN BÜYÜK OUTLET’İ WESTPARK’TA YÜZLERCE SU ALTI CANLISI, TEMATİK BÖLÜMLERİ VE YERDEN BAŞLAYAN ÖZEL AKVARYUM TÜNELİ İLE EGE’NİN İLK VE TEK AKVARYUMU, “FUNTASTIC AQUARIUM İZMİR” AÇILDI.

Mars Sportif'in 90'ıncı kulübü MAC Akmerkez açıldı

18.03.2019 - 14:47

Yüksek kalite standartlarıyla bir spor kulübünden fazlasını sunan MAC, Akmerkez'de hizmete girdi. Türkiye'nin en geniş spor kulübü zinciri olan Mars Sportif, 90'ıncı kulübü olan MAC Akmerkez'le üyelerine ayrıcalıklı bir fitness deneyimi yaşatmaya devam ediyor.

 

İSTANBUL’UN OUTLET KONSEPTLİ İLK ALIŞVERİŞ MERKEZİ: OLIVIUM OUTLET CENTER

07.03.2019 - 10:38

KİRALAMA VE YÖNETİMİ APLEONA TÜRKİYE TARAFINDAN YAPILAN OLIVIUM OUTLET CENTER, İSTANBUL’UN OUTLET KONSEPTLİ İLK ALIŞVERİŞ MERKEZİ. AÇILDIĞI GÜNDEN BU YANA GERÇEK OUTLET CENTER OLMA KONSEPTİNİ KORUYAN OLIVIUM’DA YILIN 365 GÜNÜ KALİTELİ MARKALARIN SEZON VE SEZON SONU ÜRÜNLERİNİ GERÇEK OUTLET FİYATLARIYLA BULMAK MÜMKÜN. OLIVIUM OUTLET CENTER AVM MÜDÜRÜ MERT SAKAKLI, “ALIŞVERİŞ MERKEZİMİZ BÜNYESİNDE YER ALAN MARKALARIN KALİTELİ ÜRÜNLERİNİ OLDUKÇA UYGUN FİYATLARA SUNARKEN, ZİYARETÇİLERİN GÜZEL VAKİT GEÇİREBİLECEĞİ PEK ÇOK SEÇENEĞİ DE AYNI ÇATI ALTINDA SUNUYOR.” DİYOR. 

YENİ NESİL İLE E-TİCARET ALIŞKANLIĞI ARTACAK

07.03.2019 - 10:35

PARK 328 AVM GENEL MÜDÜRÜ MUSTAFA YALÇIN: “E- TİCARET ALIŞKANLIĞININ HENÜZ ÜLKEMİZDEKİ PAYININ DÜŞÜK OLDUĞUNU GÖRÜYORUZ. ANCAK YENİ NESİL İLE BİRLİKTE BU ALIŞKANLIK PAYININ YÜKSELECEĞİ AŞİKARDIR.”

Subscribe to AVM

n

Yukarı