Ana içeriğe atla

S

 

AVM

BİLGİ, YÖNETİCİ OLAN VE OLMAK İSTEYEN HERKESİN EN ÖNEMLİ DONANIMIDIR

13.06.2019 - 16:57

ÖZDİLEK HOLDİNG’İN ÖZDİLEKPARK AVM’LERDEN SORUMLU GENEL MÜDÜR YARDIMCISI ŞADİ AŞIROĞLU, BAŞARILI OLMANIN İLK ŞARTININ BİLGİ VE İLETİŞİM OLDUĞUNU BELİRTTİ. BİR YÖNETİCİNİN BİLGİ BİRİKİMİ İLE BİRLİKTE DİNLEMEYİ, ANLAMAYI VE DOĞAL OLARAK DA ANLATMAYI ÇOK İYİ BİLMESİ GEREKTİĞİNİN ALTINI ÇİZİYOR.

ALIŞVERİŞ MERKEZİ YÖNETİMİNDE BAŞARININ ANAHTARI

13.06.2019 - 16:56

ALIŞVERİŞ MERKEZLERİNİN GÜNÜ GÜNÜNÜ TUTMAYAN, HER AN SORUNLARLA YA DA GÜZELLİKLERLE KARŞILAŞILABİLECEK ALANLAR OLDUĞUNU BELİRTEN CAPACITY AVM GENEL MÜDÜRÜ H. BARIŞ ÖZCAN, AVM YÖNETİMİNİN BİR NEVİ PERAKENDECİ, YATIRIMCI VE ZİYARETÇİ ÜÇGENİNDE ARABULUCU GÖREVİNE SOYUNDUĞUNU SÖYLÜYOR.  

TÜM SÜREÇLER STRATEJİK BAKIŞ AÇISIYLA DEĞERLENDİRİLMELİ

13.06.2019 - 16:50

NECATİ UFUK TOYDEMİR, TÜRKİYE’DE TECRÜBELİ AVM YÖNETİCİLERİ ARASINDA YER ALIYOR. 3 KENTTE 5 ALIŞVERİŞ MERKEZİNİN MÜDÜRLÜĞÜNÜ ÜSTLENİRKEN BUNLARIN 3’ÜNÜN DE AÇILIŞINI GERÇEKLEŞTİRDİ. ŞİMDİ TÜRKİYE’DE GAYRİMENKUL GELİŞTİRME, KİRALAMA VE YÖNETİMİ ALANINDA ÖNCÜ FİRMALARDAN MALLMARK ÇATISI ALTINDA 10 ALIŞVERİŞ MERKEZİNİN YÖNETİMİNİN BAŞINDAKİ İSİM. TOYDEMİR İLE YAPTIĞIMIZ SÖYLEŞİDEN SATIR BAŞLIKLARI…

BAŞARININ EN ÖNEMLİ KRİTERİ; YAPILMAYANI YAPMAK

13.06.2019 - 16:46

AVM YÖNETİMİNİN BİLGİ, BECERİ, DENEYİM VE TUTKU GEREKTİREN ZOR BİR GÖREV OLDUĞUNU BELİRTEN TEPE EMLAK GENEL MÜDÜRÜ HAYAL OLCAY “KURUM KÜLTÜRÜMÜZLE ÖRTÜŞEN, YENİLİKÇİ, VİZYONER, DONANIMLI, İNSAN ODAKLI, DEĞİŞİME AÇIK VE FARK YARATMAYA HAZIR ADAYLARI BELİRLEMEYE ÖZEN GÖSTERİYORUZ. BİR YÖNETİCİNİN BAŞARILI OLABİLMESİ İÇİN SAHİP OLDUĞU YETKİNLİKLERİN YANINDA BULUNMASI GEREKEN EN ÖNEMLİ ÖZELLİK İŞİNE TUTKUYLA BAĞLANMASIDIR.” DEDİ.

YÖNETİMDE İNSANI MERKEZE KOYARAK DENGE SAĞLANMALI

13.06.2019 - 16:42

MOVAPARK AVM GENEL MÜDÜRÜ NAZLI ÖZDEMİR: “DOĞRU KİRACI YÖNETİMİ STRATEJİSİNİ UYGULAYARAK, TİCARİ ÜRÜN KARMASI OLUŞTURARAK VE İNSANI MERKEZE KOYAN BİR ANLAYIŞLA SÜRDÜRÜLEBİLİR YÖNETİM KALİTESİNE ODAKLANARAK DENGEYİ SAĞLAMAMIZ GEREKMEKTEDİR.”

BEN DEMEDEN BİZ DİYEREK ÇALIŞMAYI BİLMELİSİNİZ

13.06.2019 - 16:37

AVM SEKTÖRÜNE GİRİŞİ HAKKINDA BİLGİ VEREN ARCADIUM ALIŞVERİŞ MERKEZİ MÜDÜRÜ SEVDA ADALI AKBAŞOĞLU, SEKTÖRE YENİ GİREN AVM YÖNETİCİLERİNE TAVSİYELERDE BULUNDU. “ÇOK İYİ BİR YÖNETİCİ OLMANIZ HİÇBİR ZAMAN YETERLİ OLMAZ. ÇOK İYİ BİR EKİP ARKADAŞI OLMAYI BİLMENİZ GEREKİYOR.” İFADELERİNDE BULUNAN AKBAŞOĞLU, “EKİP OLMAYI, EKİP RUHUYLA, BEN DEMEDEN BİZ DİYEREK ÇALIŞMAYI BİLMELİSİNİZ.” DEDİ.

DİNLE, EMPATİ YAP, DÜŞÜN, AKSİYON AL

13.06.2019 - 16:35

AVM SEKTÖRÜNDE HER GÜNÜN BİRBİRİNDEN FARKLI BİR SERÜVEN OLDUĞUNU SÖYLEYEN NOVADA MENEMEN AVM MÜDÜRÜ M. AYKUT BOLAT, BAŞARILI OLMANIN İLK ŞARTININ VOLTRAN'I OLUŞTURMAK OLDUĞUNU BELİRTTİ.

Subscribe to AVM

n

Yukarı