Ana içeriğe atla

 

AVM

‘AVM'LER BİTECEK’ DİYENLER YANILDI

24.02.2021 - 11:34

GYODER Başkanı Mehmet Kalyoncu: "Salgında AVM'lerin hayatımızda tuttuğu yeri çok daha net görme şansımız oldu. 'AVM'ler bitecek, her şey internetten alınacak' gibi öngörülerin yanlış olduğunu gördüğümüzü düşünüyorum."

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ ÇELİKPARK’TA

24.02.2021 - 11:30

Samsun/Bafra Çelikpark Alışveriş Merkezi, aldığı üst düzey koronavirüs tedbirleriyle Türk Standartları Enstitüsü (TSE) denetiminden başarıyla geçerek, uluslararası niteliğe sahip  ‘COVID-19 Güvenli Hizmet Belgesi’ni ilçede alan ilk işletme oldu.

PANDEMİDE 5 YENİ AVM KAPILARINI ZİYARETÇİLERİNE AÇTI

24.02.2021 - 11:24

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs pandemisinin en fazla etkilediği yatırımlar arasında yer alan AVM’lerde önümüzdeki dönemde planlanan açılışlar yeniden gözden geçiriliyor. Öyle ki 2020 yılında 11 AVM’nin açılması planlanırken, bunlardan sadece 5’i kapılarını ziyaretçilerine açabildi. Pandemi sebebiyle yaşanan kısıtlamalar ve karantina sürecinde Siirt Park AVM, Mardian Mall, Kumsmall Factory AVM, Cizre Park ve Park Karaman alışveriş merkezlerinin açılışları yapıldı. 2022 sonuna kadar ise yaklaşık 35 alışveriş merkezinin daha açılması bekleniyor. Hali hazırda Türkiye’de faaliyet gösteren AVM sayısı 440’a ulaşmış durumda. Toplam pazar büyüklüğü ise 58 milyar dolar. AVM’lerde istihdam edilen kişi sayısı da 500 bini buluyor.

DEĞİŞİME UYUM SAĞLAYABİLEN YENİ NESİL AVM’LER TASARLIYORUZ

18.02.2021 - 15:42

Başta WaterGarden İstanbul, Palladium Antakya ve İsfanbul AVM olmak üzere birçok alışveriş ve yaşam merkezinin mimari ve iç mimari tasarımına imza atan Görkem Volkan Design Studio (GVDS) kurucusu mimar Görkem Volkan ile değişen alışkanlıkların AVM tasarımlarına etkisini konuştuk. Değişme uyum sağlayabilen yeni nesil AVM’ler tasarladıklarını belirten Görkem Volkan, AVM projeciliği hakkında önceliklerini anlattı. 

DÜRÜSTLÜK VE SAYDAMLIK İLKEMİZLE AVM PORTFÖYÜMÜZÜ GENİŞLETİYORUZ

18.02.2021 - 15:33

MR Mall & Retail Yönetim Kiralama ve Yatırım Danışmanlığı Kurucusu Ömer Gamzeli: “2021 yılında da projelerimizde uyguladığımız dürüstlük ve saydamlık ilkemizle portföyümüzü genişleterek artan proje sayımızla hem perakendecilerimize hem de AVM yatırımcılarımıza hizmet vermeye değerlerine değer katmaya devam edeceğiz ve yine “Tüm Parçaları Sizin İçin Birleştirelim” diyeceğiz.”

BİZ CEVAHİR, MARKALARA CAZİP FIRSATLAR SUNUYOR

05.02.2021 - 09:42

Alibeyköy ve Eyüp bölgesinin cazibe merkezi Biz Cevahir Haliç AVM, ziyaretçilerine gün ışığı alan, ferah bir alışveriş deneyimi yaşatıyor. Bölgeye yeni bir dinamizm getiren Biz Cevahir, ulusal ve uluslararası birçok markaya da ev sahipliği yapıyor. “Alt yapısal detayları hazır mağaza alanlarını uygun kira koşulları ile sunmaktayız” diyen Biz Cevahir Haliç AVM Müdürü Coşkun Güvenç, hizmet ve hedeflerini anlattı.

YENİ YALOVA’NIN KALBİ SEMT77’DE ATACAK

05.02.2021 - 09:37

Semt77 Alışveriş ve Yaşam Merkezi; toplamda 140 odalık iki ayrı oteli, 282 adet mağazası ve 345 adet konutuyla Yalova’nın çekim merkezi olacak. Yeni Yalova Devlet Hastanesi, yeni Yalova Hükümet Konağı, yeni Yalova Trafik Şube Müdürlüğü, yeni Yalova Otogarı’nın yanı başında yükselen Semt77 hakkında projenin mimarı Yalova Group Yönetim Kurulu Başkanı Orbay Sabri Tuna ile konuştuk.

NOVADA MASAL PARK, ÇOCUKLARI HAYALLERİYLE BULUŞTURUYOR

05.02.2021 - 09:34

Açık hava konseptiyle Kuzey Ege bölgesi’nin en gözde ve en renkli mola noktası olan Novada Menemen, Masal Park ile yine bir ilke imza atıyor. Novada Masal Park’ın hem yetişkinler hem de çocukların keyifli vakit geçirebileceği ve farklı etkinliklerin yer alacağı bir alan olduğunu belirten Novada Menemen AVM Yönetim Kurulu Başkanı Hacı Ali Demir, yeni yatırımlarını anlattı.

ALIŞVERİŞİN TÜM RENKLERİ EMPORIUM OUTLET’TE! KEŞFETMEYE HAZIR MISINIZ?

05.02.2021 - 09:18

Türkiye’nin en değerli markalarının outlet mağazalarının yer aldığı Emporium Outlet hakkında BBT Yatırım Yönetim Kurulu Başkanı Ali Tetik’ten bilgi aldık. Emporium’un benzersiz markaları, mimari detayları, kullanıcı dostu anlayışı ve farklılık yaratacak AVM felsefesiyle alışverişin bütün renklerini barındırdığını belirten Tetik, ziyaretçilerine de şu çağrıda bulundu: “Keşfetmeye hazır mısınız?”

Subscribe to AVM

ASDAS

Yukarı