Ana içeriğe atla

playpark

 

AVM

Fiba CPM, farklı yatırımcıların AVM’lerine destek verecek

18.12.2018 - 17:04

FİBA Grubu şirketi olan ticari gayrimenkul yatırımcılarından FİBA Commercial Properties (FİBA CP) yeni AVM kiralama ve yönetim şirketi FİBA Commercial Property Management’i (FİBA CPM) kurdu. Fiba CP CEO’su ve Yönetim Kurulu Üyesi Yurdaer Kahraman, FİBA CPM ile farklı yatırımcıların AVM’lerine de destek vereceklerini söyledi. 

İNEGÖL AVM’DE YENİ MAĞAZALAR AÇILIYOR

17.12.2018 - 12:15

FİBA Grubu iştiraki FİBA Commercial Properties çatısı altında varlığını sürdüren İnegöl AVM’de başlatılan yenileme çalışmalarının ilk etabında sona gelindi. Büyütme çalışmaları yapılan yaklaşık 2 bin metrekarelik alanda yeni markalar kapılarını ziyaretçilerine açmaya başladı.

ANKARA’NIN SİMGESİ ATAKULE 29 EKİM’DE IŞIK SAÇTI!

16.11.2018 - 11:45

Ankara’nın ilk, Türkiye’nin ikinci alışveriş merkezi olan ve kulesi ile Ankara’nın sembolü haline gelen Atakule, 29 Ekim’de gerçekleştirdiği görkemli açılış ile geri döndü. Ankaralıların yoğun ilgi gösterdiği ve unutulmaz anlar yaşadığı açılış etkinliklerinde, Cumhuriyetimizin 95. yılı kutlandı.

HOM DESIGN CENTER İHRACAT ÜSSÜ OLACAK

16.11.2018 - 11:42

Eroğlu Yapı’nın Tasarım Ve Dekorasyon Konseptli Yeni Alışveriş Merkezi HOM Design Center Açıldı. Eroğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nurettin Eroğlu, “HOM Design Center’ın Yerli Tasarım Ve Dekorasyon Markaları İçin Bir İhracat Üssü Olmasını Hedefliyoruz.” Diye Konuştu.

HOME CITY PENDİK KAPILARINI ZİYARETÇİLERİNE AÇTI

16.11.2018 - 11:27

Başta mobilya ve dekorasyon olmak üzere bir evin ihtiyacı olan her şeyi tek bir çatı altında toplayan Home City Pendik, kapılarını ziyaretçilerine açtı. Türkiye’nin ilk ve tek mobilya ve dekorasyon AVM’si olan Home City Pendik, 1 Milyar TL’lik yatırımla hayata geçti.

Subscribe to AVM

playpark

Yukarı