Ana içeriğe atla

OPSCO REKLAM

sistem9

AVM

YDA Park Avenue LIfe AVM açıldı

15.06.2017 - 16:17

AÇIK HAVA KONSEPTLİ YDA PARK AVENUE LIFE AVM, ANKARALILARA ‘MERHABA’ DEDİ. ANADOLU BULVARI’NDA YER ALAN YDA PARK AVENUE LIFE AVM, 40 BİN METREKARELİK ALANDA 56 MAĞAZAYLA HİZMET VERİYOR.

Erasta Edirne AVM şehrin ekonomisini canlandıracak

15.06.2017 - 16:14

Edirne’yi birçok popüler markayla ilk kez tanıştıran Erasta Edirne AVM civar şehirlerin yanı sıra Yunanistan ve Bulgaristan gibi sınır ülkelerden gelen ziyaretçi trafiğini artırarak Edirne ekonomisinin canlanmasına katkıda bulunmayı hedefliyor.

Westalife AVM açıldı

15.06.2017 - 16:01

Westalife AVM, Zonguldaklılarla buluştu. Kiler GYO ve Canerler Grup ortaklığıyla hayata geçirilen Westalife AVM, 45 bin metrekarelik kiralanabilir alana sahip.

İSTANBUL CEVAHİR İLE İYİ HİSSET!

15.06.2017 - 15:58

İSTANBUL CEVAHİR “KENDİNİ KEŞFET, ÖĞREN, SEV, ŞIMART; MUTLU ET, MUTLU KAL” GİBİ KALBİ, RUHANİ, DÜNYEVİ, BEDENİ VE HAYATİ MOTTOLARDAN YOLA ÇIKARAK, İKİ AY SÜRECEK DEV BİR “İYİ HİSSET!” ETKİNLİKLERİNE İMZA ATTI! ETKİNLİK İLE İLGİLİ DETAYLI BİLGİLER ALDIĞIMIZ CEVAHİR ALIŞVERİŞ VE EĞLENCE MERKEZİ PAZARLAMA DİREKTÖRÜ EREN TOPAL, SEANSLARA KATILAN ZİYARETÇİLERDEN BİRÇOK POZİTİF DÖNÜŞ ALDIKLARINI VE AMAÇLARINA ULAŞMANIN MUTLULUĞUNU YAŞADIKLARINI DİLE GETİRDİ. 

SMG’nin müzikleri zirvede konuşuldu!

15.06.2017 - 15:11

DİJİTAL MÜZİK YAYINCILIĞININ LİDER ŞİRKETİ SMG, BU YIL BEŞİNCİSİ DÜZENLENEN MÜŞTERİ HİZMETLERİ VE DENEYİMİ ZİRVESİ’NDE, ‘MÜŞTERİ DAVRANIŞLARINI MÜZİKLE YÖNETİN’ BAŞLIKLI PANELE EV SAHİPLİĞİ YAPTI. 

Tüm sağlık hizmetleri artık bir tık uzağınızda!

15.06.2017 - 15:09

Sadece acil sağlık alanında değil, hastane dışında kalan, ‘yerinde sağlık’ ve ‘acil durum’ ihtiyaçlarını da karşılamaya yönelik olarak yapısını yenileyen Medline, ‘Medline Acil’ ve ‘Medline Evde Sağlık’ hizmetlerini devreye soktu. Konuyla ilgili görüşlerini aldığımız Medline Sağlık Grubu CEO'su Gürkan Ergenekon, ayrıca AVM’lere yönelik sunmuş oldukları hizmetleri de bizlere aktardı. 

Subscribe to AVM

OPSCO REKLAM

Yukarı